2. 1. 2018

První dítě roku 2018 se v Uherskohradišťské nemocnici narodilo 1. ledna v čase 16:06. Je to kluk a jmenuje se Patrik, váží 3040 g a měří 49 cm.

Maminka Adéla Zimčíková z Vlčnova měla plánovaný termín porodu až 15. ledna. Nakonec se za přítomnosti tatínka chlapeček narodil už 1. ledna 2018. „Personál dostává od nás jedničku s hvězdičkou, věnovali se nám s maximální péčí a celý porod vnímáme pozitivně. Rád bych personálu poděkoval,“ sdělil hrdý tatínek Petr Zemek.

Oběma rodičům přišel k miminku poblahopřát a předat kytici ředitel Uherskohradišťské nemocnice MUDr. Petr Sládek. Dárek, křesílko pro miminko od firmy Kočárky VaV, předala primářka porodnicko gynekologického oddělení MUDr. Soňa Pánková.