26. 5. 2021

Pomoc s rozvojem infrastruktury pro kola i pěší, méně emisí ale předně více pohybu a radosti ze života – to je hlavním cílem tradiční výzvy Do práce na kole, ke které se letos připojily celkem tři týmy z Uherskohradišťské nemocnice.

V průběhu celého května tak spojí příjemné s užitečným a při cestě do zaměstnání poměří své síly v podobě najetých kilometrů s konkurencí z celé republiky.

Už po šesté se do kampaně připojila Lenka Klečková, která se svým týmem ve složení Olga Běhávková, Dana Haluzová a Pavlína Gašparovičová v minulosti oslavily několik vítězství. Výhru z minulých ročníků v podobě dámského a pánského retro kola se rozhodly věnovat ve prospěch nemocnice a daly jej k dispozici všem zaměstnancům. Zkušené cyklistky podpořily v letošním ročníku také dvě formace z porodnicko gynekologického oddělení.

Všem účastníkům držíme v soutěži pěsti a přejeme spoustu najetých kilometrů bez nehod.