21. 10. 2020

Děkujeme všem dobrovolníkům a podporovatelům naší nemocnice, kteří na zdravotníky myslí a drží jim palce. Včerejší dar v podobě 118 kusů poukázek do nákupního centra Zlaté jablko ve Zlíně v celkové hodnotě 236 000 korun věnovala Veronika a Petr Zámečníkovi z Uherského Hradiště. „Napadlo to víceméně mého manžela v souvislosti s tím, co se momentálně kolem nás děje a kolik lidí je nemocných tady v našem okrese.

Chtěli jsme dát najevo sestřičkám naši podporu, že na ně myslí nejenom ti, kteří jsou aktuálně jejich pacienty, ale všichni, kdo jejich práci sledují zpovzdálí. Napadlo nás proto, že každé sestřičce v první linii zakoupíme poukaz, aby si mohla vybrat něco, co ji potěší a udělá radost,“ upřesnila paní Zámečníková. Poukazy převzaly staniční sestry infekčního a anesteziologicko resuscitačního oddělení, kde leží převážná část pacientů s covidem. „Chtěla bych poděkovat za všechny sestřičky, podpory zvenčí si nesmírně vážíme a je to pro nás posilující a povzbuzující do práce v dalších dnech a týdnech,“ řekla Šárka Burešová, staniční sestra ARO Uherskohradišťské nemocnice.