13. 4. 2020

Skupina AUTO UH, prostřednictvím své společnosti HYUNDAI UH s.r.o. pomohla v Jihlavě a Uherském Hradišti. „Nesmírně si vážíme všech, kteří v těchto těžkých chvílích nasazují své vlastní zdraví, aby pomáhali ostatním. V návaznosti na toto jasné poselství jsme se rozhodli připojit k této centrální výzvě značky HYUNDAI CZ a předali jsme k bezplatnému užívání dvě naše vozidla.“

V Jihlavě zástupci provozovny předali organizaci Život 99 – Jihlava k užívání model HYUNDAI i20. Organizace Život 99 – Jihlava poskytuje služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Vůz jim bude pomáhat zejména u terénní služby a podpory klientů v této nelehké době.

V Uherském Hradišti skupina AUTO UH podpořila Uherskohradišťskou nemocnici, která se svými zdravotníky a celým zdravotnickým personálem stojí v první linii tohoto boje s neviditelným pandemickým nepřítelem. Vůz bude sloužit pro potřeby zdravotnického zařízení, mimo jiné k převozu biologického materiálu od obvodních lékařů a k rozvozu léčiv k pacientům domů.

„Této pomoci si nesmírně vážíme a jsme zároveň rádi, že se nám se skupinou AUTO UH daří rozvíjet vzájemnou spolupráci. I tato pomoc v podobě zapůjčeného vozu může přispět k zvládnutí tohoto nelehkého období, které všichni prožíváme,“ sdělil ředitel nemocnice Petr Sládek.

Skupina AUTO UH děkuje a zároveň vysoce oceňuje práci a úsilí, které každodenně vynakládají všichni lékaři, zdravotníci či pomocný personál v boji s koronavirem COVID-19.