30. 11. 2023

Pohodlnost a praktičnost. To jsou hlavní výsady nového automobilu Renault Trafic, který se dnešním dnem zařadil do vozového parku dopravní služby Uherskohradišťské nemocnice.

Automobil poskytla nemocnici do užívání společnost Autocentrum Jih 2000, člen skupiny AUTO UH. „Jsem moc rád, že tímto navazujeme na naši dosavadní úspěšnou spolupráci s nemocnicí. Doufám, že vůz poslouží skvěle, a všem řidičům přeji spoustu najetých kilometrů bez nehod,“ sdělil Pavel Dvořák ze společnosti AUTO UH.

Předání se kromě člena představenstva UHN Ing. Mgr. Jaroslava Zemánka zúčastnil také vedoucí nemocniční dopravy Vlastislav Blizňák. „Nové auto využijeme hlavně pro převoz zboží z lékárny a jedné z nejdůležitějších tělních tekutin – krve, převážet bude také fyziologické roztoky a biologický materiál. Na svou první cestu se vydá už zítra, jeho cílem budou nemocnice a laboratoře napříč celou Českou republikou,“ dodal.