5. 10. 2021

Štědrý finanční dar v hodnotě 60 000 Kč předali Uherskohradišťské nemocnici zástupci firmy Hanon Systems Autopal. Poskytnutý dar bude použit na spolufinancování letošního projektu Rok muže, který je zaměřený primárně na zdraví, osvětu a prevenci nejzávažnějších onemocnění, se kterými se mužská část populace nejčastěji potýká.

„Naše společnost dlouhodobě podporuje lokální komunity a organizace,“ uvedl jednatel Steven Foster. „Tento projekt je dalším z řady podporovaných projektů ve spolupráci s Uherskohradišťskou nemocnicí. V minulých letech jsme již podpořili Rok dítěte (2018) a Rok ženy (2019) a s nemocnicí budeme spolupracovat i nadále, protože si uvědomujeme důležitost péče o pacienty a význam osvěty a prevence vzniku závažných onemocnění,“ shrnul Steven Foster.

„Chtěl bych společnosti Hanon Systems Autopal moc poděkovat za jejich podporu. Vážíme si každé pomoci a jsme moc rádi, že naše spolupráce skvěle funguje již několik let,“ vyjádřil slova díků předseda představenstva Uherskohradišťské nemocnice MUDr. Petr Sládek.