9. 7. 2021

Oční oddělení v Uherskohradišťské nemocnici nabízí efektivní řešení estetických nedokonalostí. Díky blefaroplastice neboli plastické operaci víček získáte mladistvější vzhled, zbavíte se problému převislých horních víček či váčků pod očima, pomůže od problému bolestivých očí i pocitu únavy.

„Během operace odstraňujeme nadbytečnou kůži, která často vytváří unavený vzhled a může omezovat i zorné pole. Po operaci zmizí unavený výraz obličeje a pocit těžkých víček,“ popsala průběh a účinky estetického zákroku primářka očního oddělení MUDr. Magdaléna Dospělová.

Operace horních víček trvá cca 1 hod., stejnou dobu zabere zákrok víček dolních. Poplatek za operaci činí 7 000 Kč za horní víčka (obě oči), stejnou částku, tedy 7 000 Kč, zaplatí pacient za plastickou operaci dolních víček (obě oči).

Pro bližší informace kontaktujte oční ambulanci Uherskohradišťské nemocnice na telefonním čísle: 572 529 643.