28. 5. 2021

Vítanou vzpruhou pro všechny zdravotníky starající se o covidové pacienty se stala pomoc v podobě potravinových balíčků od společnosti Albert. Pravidelné závozy pomáhaly zdravotnickému personálu doplnit potřebnou energii v náročné době koronavirové pandemie.

„Potravinovou pomoc jsme poskytli jako vyjádření nejvyšší úcty a podpory práce, kterou děláte pro celou společnost. Občerstvení bylo darováno nejen jako zásoba energie, ale také jako morální vzpruha a gesto sounáležitosti s Vámi v těžké době,“ poděkoval zdravotníkům UHN pan Jiří Mareček, ředitel PA a komunikace ve společnosti Albert.

„Rád bych jménem vedení nemocnice a všech zdravotníků pečující o covidové pacienty srdečně poděkoval společnosti Albert za velmi štědrou, energeticky bohatou, podporu. Moc si Vašeho zájmu a pomoci ceníme a doufáme, že naši další spolupráci budeme moci navázat za příjemnějších „necovidových“ podmínek, uvedl MUDr. Petr Sládek, předseda představenstva UHN.