13. 12. 2022

Uherskohradišťská nemocnice se po několikaleté covidové pauze opět navrátila k pořádání ankety Zaměstnanec roku. Pracovníci nemocnice mohli hlasovat hned ve třech kategoriích – lékař/lékařka, nelékařský zdravotník a nezdravotník, přičemž v každé kategorii bylo možné nominovat pouze jedno jméno. Výsledky ankety byly slavnostně vyhlášeny na vánoční konferenci Uherskohradišťské nemocnice, která se po dlouhých třech letech konala v pátek 9. prosince. Vítězem kategorie lékař/ka se stal primář plicního oddělení MUDr. Arnošt Sobol, 2. místo obsadil MUDr. Jan Uhýrek z Anesteziologicko resuscitačního oddělení a 3. místo získal MUDr. Petr Kavalec, zástupce primáře chirurgického oddělení.

Vítězem kategorie nelékařský zdravotní pracovník se stal Ondřej Kozelek, který v nemocnici pracuje jako praktická sestra na traumatologické ambulanci, 2. místo získala Jaroslava Váverková, všeobecná sestra působící na chirurgickém oddělení, 3. místo obsadila Hana Zumrová, staniční setra z oddělení jednotky intenzivní péče chirurgických oborů.

První místo v kategorii nezdravotník získala Pavlína Gašparovičová, pracovnice spisové služby, 2. místo obsadil biomedicínský inženýr Ing. Ladislav Baleja, 3. místo putovalo Tomáši Zelinkovi z útvaru Provoz a údržba.

Ocenění Zaměstnanec roku udělovalo letos také představenstvo Uherskohradišťské nemocnice.  Získali ho MUDr. Vladimír Okénka, lékař interního oddělení, Pavla Sokolíčková, vedoucí zdravotní laborant na oddělení nukleární medicíny a Ing. Petr Hájek, vedoucí útvaru provoz a údržba.

Všichni ocenění získali dárkové poukazy od Lázní Luhačovice a.s. a Royal Spa Luhačovice. Blahopřejeme!