5. 5. 2022

V úterý 3. května zavítali do Uherskohradišťské nemocnice zástupci Rady Zlínského kraje v čele s hejtmanem Radimem Holišem. Během setkání seznámil předseda představenstva Uherskohradišťské nemocnice Petr Sládek členy Rady s aktuálními projekty a investičním plánem výstavby v Uherskohradišťské nemocnici. Společně se pak vydali na prohlídku areálu, při které měli možnost jednotlivé projekty konzultovat přímo na místě.

Jednou ze zastávek byla prohlídka aktuálně rekonstruovaného plicního pavilonu. Opravy jsou nyní ve finální fázi. Otevření pavilonu je plánováno na druhou polovinu letošního roku, pacientům přinese vyšší kvalitu poskytované péče a komfort, poskytne také lepší zázemí pro obory plicního lékařství, neurologie, onkologie a některá diagnostická pracoviště.