27. 2. 2014

Vedení Uherskohradišťské nemocnice pozvalo zástupce významných firem z regionu na přátelské setkání, které se uskutečnilo přímo na půdě nemocnice. Pozvání přijalo více než třicet společností.

Cílem setkání bylo představit nemocnici jako takovou - její minulost, současnost i budoucnost. A také seznámit všechny zúčastněné s projekty Uherskohradišťské nemocnice, investicemi a plány v dalších letech. Závěrečná diskuze ukázala, že firmy v regionu mají o dění v nemocnici velký zájem a jejich zástupci projevili také ochotu spolupracovat – nejen sponzorsky, ale při různých akcích a projektech.

Podobné setkání se uskuteční za dva týdny, tentokrát na půdu Uherskohradišťské nemocnice zavítají starostové obcí v regionu.