30. 11. 2021

U příležitosti oslav dvacetileté existence dobročinné organizace navštívili Zdravotní klauni personál Dětského oddělení Uherskohradišťské nemocnice. Za dodržení všech platných hygienických opatření zde strávili symbolických 20 minut plných radosti a smíchu, zaměstnancům také předali malé dárečky.

„Všem zdravotníkům bychom z celého srdce přáli, aby to už celé skončilo, aby mohli fungovat normálně a nemuseli opět zažívat nadměrnou zátěž,“ říká zdravotní klaun Ondřej Klíč alias Břéťa Křeček. Jeho kolegyně Radka Blatná vystupující jako Anděla Tupá dodává: „Všem pracovníkům v nemocnici bychom chtěli vyřídit ať neztrácejí naději, drží se, jsme tu s nimi i pro ně a moc jim fandíme.“

S organizací Zdravotní klaun pojí Uherskohradišťskou nemocnici dlouhodobá spolupráce. „Jejich činnosti si moc vážíme, pro naše malé pacienty jsou vždy skvělým rozptýlením,“ říká vedoucí staniční sestra dětského oddělení Bc. Dana Hanáčková.

Zdravotním klaunům přejeme k 20. narozeninám všechno nejlepší, do dalších let co nejvíce smíchu, veselí i radosti, a hlavně to zdraví!