7. 12. 2019

Předvánoční čas si už bez Benefičního adventního koncertu Uherskohradišťské nemocnice nedokáže řada lidí ze Slovácka představit. Charitativní akce se uskuteční také letos, v sobotu 14. prosince 2019 od 16 hodin v kostele sv. Františka Xaverského na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti.

Pro jeho pravidelné návštěvníky je to už tradiční příležitost se v předvánočním shonu na chvíli zastavit a zaposlouchat se do příjemných tónů v nádherném svátečním prostředí. Letošní koncert proběhne pod taktovkou Jiřího Pospíchala a Slováckého komorního orchestru. Po skončení koncertu jsou všichni příchozí zváni na horký punč a svařák. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek pomůže podpořit letošní celoroční projekt Uherskohradišťské nemocnice, kterým je Rok ženy.