27. 6. 2016

Nemocnice přichází s novinkou pro své klienty - zákaznickou kartou lékárny Uherskohradišťské nemocnice a prodejny a půjčovny zdravotnických potřeb.

Zákaznickou kartu mohou zájemci získat přímo v nemocniční lékárně nebo v prodejně a půjčovně zdravotnických potřeb. Není potřeba vypisovat žádné formuláře, vše je na počkání a zdarma. Karta je přenosná, sbírat body na jednu kartu a používat ji může celá rodina. "Bonusové body získá každý, kdo nakoupí bez receptu, a při výdeji léků nehrazených ze zdravotního pojištění," popisuje výhody šéf lékárny Mgr. Marcel Pandadis a dodává, že takto nasbíraný určitý počet bodů lze uplatnit jako slevu na příští nákup. Majitelé zákaznické karty do budoucna ocení i výhodnější ceny u vybraných produktů.