28. 3. 2023

Pro zájemce o práci sanitáře připravuje Uherskohradišťská nemocnice akreditovaný kvalifikační kurz. Zahájení výuky je plánováno na 6. září 2023, předpokládané ukončení v prosinci 2023. Přihlášky jsou k dispozici na webových stránkách nemocnice. Vyplněné přihlášky je možné zaslat poštou či přinést osobně na personální oddělení, a to do 15. srpna 2023 nebo do naplnění kapacity.

Účastníci kurzu si po dobu tří měsíců ve 100 hodinách teorie a 80 hodinách praxe osvojí všechny nezbytné znalosti a zkušenosti pro výkon povolání sanitáře. Akreditovaný kvalifikační kurz bude ukončen závěrečnou zkouškou. Úspěšným absolventům bude vydáno Osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání.

Cena kurzu je stanovena na částku 6 000 Kč. Více informací naleznete zde, kontaktní osoba Lubomír Gazdoš, email: gazdosl@nemuh.cz, tel.: 572 529 411.